Звіт по експерименту ЧЗОШ №3

05.02.2014
У 2013 році, на підставі плану проведення експерименту регіонального рівня за темою «Дидактична гра як одна з форм реалізації компетентнісно-орієнтованого навчання та виховання», закінчився останній його етапах 22 січня в Червонопартизанської ЗОШ № 3 пройшов творчий звіт за підсумками експериментальної діяльності

Експеримент закінчено ! Хай живе експеримент !
        «Без гри немає і не може бути
повноцінного розумового розвитку.
Гра - це величезне світле вікно ,
через яке в духовний світ дитини
вливають цілющий потік уявлень ,
понять про навколишній світ.
Гра - це іскра , що запалює вогник
допитливості і допитливості »
В.А.Сухомлинский
  У 2013 році , на підставі плану проведення експерименту регіонального рівня за темою « Дидактична гра як одна з форм реалізації компетентнісно- орієнтованого навчання та виховання», закінчився останній його етапах 22 січня Червонопартизанської ЗОШ № 3 пройшов творчий звіт за підсумками експериментальної діяльності . На творчому звіті прісутствовалігості : Тетяна Андріївна Шмальц , заступник міського голови м.Червонопартизанськ , Тетяна ЛеонідовнаЗадороженко , начальник управління освіти міста Свердловська , Стецюк Юрій Вікторович , проректор Луганського обласного інституту післядипломної освіти з питань зовнішнього незалежного оцінювання , науковий консультант школи , Черних Лариса В'ячеславівна , директор Свердловського методичного центру , Полупан Ірина Миколаївна , методист Луганського обласного інституту післядипломної освіти , Хоменко Галина Євгенівна та Ірина Іванівна , депутати Червонопартизанської міської ради , директора експериментальних навчальних закладів міста Свердловська , а також голови ради школи , батьківського комітету , президент школи.
Звіт розпочався з привітального слова учнів школи , які привітали всіх зі святом Соборності Украіни.С вітальним словом виступила іШмальцТ.А . , Яка говорила про те , що вчитель завжди був , є і буде центром навчально -виховного процесу , а вчитель -експериментатор - це двигун модернізації сучасної школи. Демченко С.Г. , директор Червонопартизанської загальноосвітньої школи № 3 , детально зупинилася на управлінні експериментальної діяльністю в школі загалом , завершивши свій виступ словаміА.Гіна : « Ідеальне управління - коли управління немає, а його функції виконуються. Кожен знає , що йому робити. І кожен робить , бо хоче цього сам ». Третяк Н.І. , заступник директора з науково -методичної роботи , проаналізувала результативність експериментальної діяльності , простежила вплив експерименту регіонального рівня на результативність роботи педагогічного колективу . Всі учасники творчого звіту побачили під час фрагментів уроків , представлених педагогами школи , систему використання дидактичних ігор колективом на різних уроках , на різних етапах уроку , з учнями різних вікових категорій.
  На наступному етапі звіту всі присутні стали учасниками проведення аукціону дидактичних ігор, де у лоті № 1 була виставлена ​​на продаж універсальна гра « Павутина» . Щасливим володарем даного лота став Стецюк Ю.В. , проректор Луганського обласного інституту післядипломної освіти з питань зовнішнього незалежного оцінювання , яку придбав за 120 смайликів.
  Під час перерви всі учасники відвідали педагогічну виставку шкільних методичних комісій , де було представлено досвід роботи як всієї комісії , так і кожного вчителя окремо. Завдяки педагогам- гідам , виставка вийшла «говорить ». Гості оцінили високо дану ділянку роботи колективу .
  На наступному етапі творчого звіту всі стали учасниками літературно- фольклорної дидактичної гри «Українська ярмарок» , режисером якої , стала заступник директора з виховної роботи СкорозвонА.А . , Де чарівна Солоха (вона ж президент школи) , підкорювала всіх своєю ерудицією , гумором і колоритом .
Творча група вчителів школи , на чолі з головою профспілкового комітету і директором школи в гумористичній формі розповіли про будні експериментальної діяльності не тільки вчителів , а й членів їхніх сімей.
Із заключним словом виступили начальник управління освіти Задороженко Т.Л. , науковий консультант школи , проректор Луганського обласного інституту післядипломної освіти з питань зовнішнього незалежного оцінювання Стецюк Ю.В. , директор Свердловського методичного центру освіти Черних Л.В. Вони з повагою відзначили роботу педагогічного колективу та висловили надію , що школа й надалі буде брати участь в експериментальній діяльності , а методист ЛОІППОПолупанІ.Н . повідомила , що готується експертиза щодо участі ЧООШ № 3 в наступному експерименті .

С.Г.Демченко , директор Червонопартизанської ЗОШ № 3 .