Інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи закладів освіти м. Свердловська

19.03.2014

18 березня 2014 року відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи закладів освіти м. Свердловська. Основне питання порядку денного «Актуальні питання правової освіти, превентивного виховання та профілактики правопорушень та злочинів в учнівському середовищі» було освітлене у виступах головного спеціаліста відділу зі справ дітей Васкевич С.Г. та головного спеціаліста управління освіти Борисової Н.В. На нараді проаналізовано стан злочинності  в учнівському середовищі за січень-лютий 2014р., заступники директорів з ВР ознайомлені з підсумками перевірки стану діяльності з превентивного виховання та попередження злочинності, основними напрямками діяльності з даного питання на міському рівні, першочерговими завданнями щодо організації превентивної та профілактичної діяльності та її документального супроводу.

Щодо організації виховної роботи загальноосвітніми та позашкільними закладами на найближчі терміни проінформувала начальник відділу виховної роботи управління освіти Бичкова Н.О..

Методист СММЦО Гончарова Т.Б. довела до відома присутніх інформацію щодо діяльності соціально-психологічних служб з сім’ями, що знаходяться у складних життєвих умовах.

Окремим питанням наради був розгляд проблем організації відпочинку та оздоровлення влітку 2014року.

Повні матеріали наради розміщено в розділі    «Відділ ВР»    -- Матеріали засідань заступників директорів з ВР.